سرفیس-پرو-5-پردازنده-اینتل

 

با توجه به اخبار دنیای IT احتمالا شرکت مایکروسافت طی چند هفته آینده از نسل جدید سرفیس پرو (با عنوان سرفیس پرو 5) رونمایی خواهد کرد، تاکنون اطلاعات بسیار کمی از این دستگاه به بیرون درز کرده است. در جدیدترین اخبار غیررسمی از این محصول، یکی از فاش‌کننده‌های معروف مدعی شده است Surface Pro 5 از جدیدترین پردازنده شرکت اینتل بهره‌ خواهد برد؛ اما استفاده از پورت سرفیس کانکت مایکروسافت، همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند.

این افشاکننده، خبرهای مختلفی برای طرفداران سرفیس دارد. شنیده‌ها حاکی از این است که مدل جدید سرفیس مایکروسافت از تراشه‌های کبی لیک اینتل بهره‌مند شده است؛ اما به‌روزرسانی جدید ردموندی‌ها، حداقل در بخش طراحی پورت‌ها خیلی قابل توجه نیستند.

گفتنی است سرفیس پرو 5 در قالب همان ترکیب ظاهری نسل پیشین سرفیس ظاهر می شوداز همین رو محصول جدید به‌عنوان سرفیس پرو 4.5 نیز یاد میشود که به این ترتیب مشخص است تغییرات عمده‌ای در این محصول به چشم نمیخورد.

به نظر میرسد این اخبار برای طرفداران این محصول و کسانی که چشم به راه نسل جدید سرفیس بوده اند ناراحت کننده باشد؛ اما فراموش نکنید که مایکروسافت طراحی سرفیس پرو را هرساله در مقایسه با نسخه‌ی قبل، بهبود چشم گیری داده است.

 

موارد مرتبط

آشنایی با مدرک بین المللی CISS

 دوره Cissp  (Certified Information Systems Securi

جدیدترین کامپیوتر رومیزی لنوو

شرکت لنوو به طور رسمی جدیدترین کامپیوتر رومیزی با

آشنایی با مدرک بین الملی CEH

این دوره یکی از دوره های مهم و پایه ای برای امنیت

آخرین اخبار